top of page
Młodzi Dorośli 20+
Młodzi Dorośli 20+

Wed, Mar 13

|

Nowe Przymierze Gliwice

Młodzi Dorośli 20+

Zapraszamy na spotkanie dla młodych dorosłych!

Czas i lokalizacja

Mar 13, 2024, 7:00 PM – 9:00 PM

Nowe Przymierze Gliwice, Pionierów 8, 44-117 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Dorosłość nie jest rzeczą łatwą, a najboleśniej przekonują się o tym ci, którzy właśnie w nią wkraczają. Zmianie sposobu życia na nowy - ze szkolnej edukacji pod opieką rodziców na pracę bądź studia - najczęściej towarzyszy zmiana otoczenia, a także światopoglądowa konfrontacja. 

Niestety, wśród bliskich często przez wiele jeszcze lat trzyma się nas metka ,,młodzieży", przez co pozostajemy nierozumianymi w naszych problemach, a także poza miejscem wpływu i odpowiedzialności, na które nasz wiek już by pozwalał.

Zamiarem ,,MD20+" jest zaoferowanie osobom będącym w tym wymagającym okresie przyjaznej i otwartej przestrzeni, w której będą mogły one swobodnie dzielić się swoimi obecnymi doświadczeniami, wątpliwościami, pytaniami - a także wspólnie znajdować na nie odpowiedź. 

Co więcej, chcemy tworzyć grupę, w której będziemy umacniać swoją tożsamość w Chrystusie, budować więzi z osobami o zbliżonej sytuacji życiowej, a także świadomie poszukiwać swojego powołania, podejmować się go i w nim wzrastać.

Tę misję streszczają trzy przyświecające nam wartości:

RELACJE + ŚWIADOMOŚĆ + PRZEMIANA

Jeśli jesteś osobą wierzącą w wieku 20+ i identyfikujesz się z powyższym opisem, serdecznie zapraszamy na nasze spotkania! Odbywają się one raz w miesiącu.

Na najbliższym spotkaniu przyjrzymy się... nam samym.  A dokładniej naszym charakterom - co nas wyróżnia, dzieli, łączy, co może stanowić mocną, co słabą stronę, a także jak nasze osobowości przekładają się na relacje - różne sieci powiązań, w które wszyscy "jesteśmy wplątani". 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji bądź zgłosić swój udział w wydarzeniu, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page