top of page
Młodzi Dorośli 20+, kolejne spotkanie!
Młodzi Dorośli 20+, kolejne spotkanie!

pt., 10 maj

|

Nowe Przymierze Gliwice

Młodzi Dorośli 20+, kolejne spotkanie!

Zapraszamy na spotkanie Młodych Dorosłych pt. "Owce moje głosu mojego słuchają".

Czas i lokalizacja

10 maj 2024, 19:00 – 21:00

Nowe Przymierze Gliwice, Pionierów 8, 44-117 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

MD20+ "Owce moje głosu mojego słuchają"

“Owce moje głosu mojego słuchają”... ale czy zawsze słyszą? I w jaki sposób to się dzieje? 

Tym razem, w naszym gronie młodych dorosłych, chcemy podyskutować o biblijnych przykładach słyszenia oraz słuchania Bożego głosu, a także o naszych doświadczeniach w tej materii.

Widzimy się już 10 maja (piątek) o godzinie 19:00 w głównej sali. W ramach urozmaicenia naszych spotkań, każde kolejne będzie miało swój kulinarny motyw przewodni! Tym razem: AZJA! Weźcie ze sobą, co tylko się w to wpisuje, a z pewnością będzie to smakowity wieczór!

...

Nie wiesz kim jest grupa Młodzi Dorośli 20+? Poniżej kilka słów wyjaśnienia!

Dorosłość nie jest rzeczą łatwą, a najboleśniej przekonują się o tym ci, którzy właśnie w nią wkraczają. Zmianie sposobu życia na nowy - ze szkolnej edukacji pod opieką rodziców na pracę bądź studia - najczęściej towarzyszy zmiana otoczenia, a także światopoglądowa konfrontacja. 

Niestety, wśród bliskich często przez wiele jeszcze lat trzyma się nas metka ,,młodzieży", przez co pozostajemy nierozumianymi w naszych problemach, a także poza miejscem wpływu i odpowiedzialności, na które nasz wiek już by pozwalał.

Zamiarem ,,MD20+" jest zaoferowanie osobom będącym w tym wymagającym okresie przyjaznej i otwartej przestrzeni, w której będą mogły one swobodnie dzielić się swoimi obecnymi doświadczeniami, wątpliwościami, pytaniami - a także wspólnie znajdować na nie odpowiedź. 

Co więcej, chcemy tworzyć grupę, w której będziemy umacniać swoją tożsamość w Chrystusie, budować więzi z osobami o zbliżonej sytuacji życiowej, a także świadomie poszukiwać swojego powołania, podejmować się go i w nim wzrastać.

Tę misję streszczają trzy przyświecające nam wartości:

RELACJE + ŚWIADOMOŚĆ + PRZEMIANA

Jeśli jesteś osobą wierzącą w wieku 20+ i identyfikujesz się z powyższym opisem, serdecznie zapraszamy na nasze spotkania! Odbywają się one raz w miesiącu.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page