10.png

O NAS

 

Nowe Przymierze

POZNAJ NAS

Chcemy odpowiadać na potrzeby współczesnego świata, niosąc prawdziwe przesłanie ewangelii i zapraszając do kościoła, w którym każdy człowiek się liczy.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy kościołem z nurtu protestanckiego. Należymy do Kościoła Bożego w Chrystusie  - związku wyznaniowego zrzeszającego ponad 70 lokalnych społeczności w Polsce.

W CO WIERZYMY

Wierzymy, że Bóg posłał Jezusa, aby umożliwić człowiekowi powrót do relacji z Ojcem. Jesteśmy przekonani, że Bóg jest dobry i pragnie pozytywnie kształtować życie każdej osoby. Naszą wiarę opieramy na Biblii, która jest natchniona przez Boga i w swojej treści pozostaje niezmiennie aktualna.

CO ROBIMY

Ponieważ osobiście doświadczyliśmy pozytywnego wpływu Boga na nasze życie, pragniemy dzielić się tym przeżyciem z innymi. Nie znamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jesteśmy zwykłymi ludźmi z różnych środowisk, ale połączyło nas jedno - pewność, że Bóg jest realny.

Kościół

NIEDZIELNE 

NABOŻEŃSTWA 

Najważniejszym wydarzeniem naszego kościoła jest niedzielne nabożeństwo. Spotykamy się w każdą niedzielę o 11.00, żeby wspólnie świętować to, co zrobił dla nas Jezus. Nasze spotkania składają się z uwielbienia i biblijnego nauczania i mają kameralny, spontaniczny charakter.

Nowe Przymierze

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy niewielką społecznością, dlatego też nie posiadamy sztywnej struktury. Nasz kościół od początku funkcjonuje na zasadzie wolontariatu. Wkładamy wiele serca w to, co robimy, ponieważ jesteśmy przekonani, że ma to głęboki sens. Skład zespołu tworzącego aktywności w Nowym Przymierzu jest elastyczny. Z pewnością i Ty znajdziesz tu miejsce dla siebie.

Ireneusz Zeifert

Jestem pastorem od ponad 30 lat. Prywatnie jestem spełnionym mężem i ojcem dwóch dorosłych synów. Zawodowo od lat pracuję w międzynarodowej korporacji jako manager dużego zespołu, co sprawia mi wiele satysfakcji. Jednak tym co najsilniej mnie w życiu porusza jest oglądanie przemieniających się ludzi. Towarzyszenie im, gdy odkrywają swoją prawdziwą tożsamość jako dzieci Boże, porzucają negatywne przekonania i podejmują życiowe powołania z nową siłą, jest moją pasją.

 

Wierzę, że najlepszym miejscem by to się dokonywało jest żywy kościół. Osobiście zajmuję się w nim nauczaniem Słowa Bożego i duszpasterstwem.

Ludzie z tłem.jpg
Tomek2.jpg
Alinka1.jpg

Multimedia

ODSŁUCHAJ NAUCZAŃ

Interesuje Cię nasze przesłanie? Każdego tygodnia znajdziesz tu niedzielne nauczanie.

logo pogrubione.png

Nowe Przymierze 2020. 

Wszelkie prawa zastrzeżone. 

794 341 541

OBSERWUJ NAS

  • Facebook
  • YouTube