top of page
Młodzi Dorośli 20+ SPŁYW I GRILL!
Młodzi Dorośli 20+ SPŁYW I GRILL!

sob., 27 kwi

|

Nowe Przymierze Gliwice

Młodzi Dorośli 20+ SPŁYW I GRILL!

Zapraszamy na spływ kajakowy i grillowanko dla Młodych Dorosłych!

Czas i lokalizacja

27 kwi 2024, 10:00 – 12:00

Nowe Przymierze Gliwice, Pionierów 8, 44-117 Gliwice, Polska

O wydarzeniu

Młodzi Dorośli 20+ "Spływ kajakowy i grillowanko!"

Biorąc pod uwagę początek wiosny oraz pojawiające się sugestie, aby spędzić razem czas na sportowo, chcemy wybrać się wspólnie w ostatnią sobotę kwietnia na spływ kajakowy! 

Prawdopodobna trasa spływu:

Przystań "Amazonka" Kolonowskie > Przystań "Granica" Krasiejów (10km, ok. 2,5h). Doświadczenie nie jest wymagane; cyt.: "trasa łatwa i przyjemna, idealna dla rodzin z dziećmi".

Koszt wynajmu kajaku dwuosobowego to 90zł (45zł od osoby). Transport będziemy uzgadniać już po uformowaniu się listy chętnych.

Po spływie zostalibyśmy przetransportowani na miejsce startu (i parkingu naszych samochodów), gdzie mielibyśmy możliwość skorzystać z dostępnej infrastruktury, ale przede wszystkim z grilla czy ogniska.

Będzie to też fajna okazja, aby "pokazać się przed światem" i zaprosić bliskie nam osoby spoza naszej grupy. Ale nie więcej, niż jedną osobę na każdego z nas. Warunek: muszą to być osoby pełnoletnie.

Tym razem ze względu na charakter wydarzenia i konieczność wcześniejszej rezerwacji kajaków, wymagane są zapisy.

Zbiera je Bruno Mężyk - termin upływa w piątek 05/04. 

Nie wiesz kim jest Bruno? Skontaktuj się z nami poprzez formularz :).

...

Nie wiesz kim jest grupa Młodzi Dorośli 20+? Poniżej kilka słów wyjaśnienia!

Dorosłość nie jest rzeczą łatwą, a najboleśniej przekonują się o tym ci, którzy właśnie w nią wkraczają. Zmianie sposobu życia na nowy - ze szkolnej edukacji pod opieką rodziców na pracę bądź studia - najczęściej towarzyszy zmiana otoczenia, a także światopoglądowa konfrontacja. 

Niestety, wśród bliskich często przez wiele jeszcze lat trzyma się nas metka ,,młodzieży", przez co pozostajemy nierozumianymi w naszych problemach, a także poza miejscem wpływu i odpowiedzialności, na które nasz wiek już by pozwalał.

Zamiarem ,,MD20+" jest zaoferowanie osobom będącym w tym wymagającym okresie przyjaznej i otwartej przestrzeni, w której będą mogły one swobodnie dzielić się swoimi obecnymi doświadczeniami, wątpliwościami, pytaniami - a także wspólnie znajdować na nie odpowiedź. 

Co więcej, chcemy tworzyć grupę, w której będziemy umacniać swoją tożsamość w Chrystusie, budować więzi z osobami o zbliżonej sytuacji życiowej, a także świadomie poszukiwać swojego powołania, podejmować się go i w nim wzrastać.

Tę misję streszczają trzy przyświecające nam wartości:

RELACJE + ŚWIADOMOŚĆ + PRZEMIANA

Jeśli jesteś osobą wierzącą w wieku 20+ i identyfikujesz się z powyższym opisem, serdecznie zapraszamy na nasze spotkania! Odbywają się one raz w miesiącu.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page