top of page
ZACZERPNIJ! - wyjazd weekendowy

pt., 16 cze

|

Szczyrk

ZACZERPNIJ! - wyjazd weekendowy

Rejestracja zamknięta. Dziękujemy za zapisy.

Bilety wyprzedane
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

16 cze, 18:30 – 18 cze, 15:00

Szczyrk, Wrzosowa 21, 43-370 Szczyrk, Polska

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na weekendowy wyjazd Nowego Przymierza!

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA.

Jak się zarejestrować?

1. Wybierz odpowiadający Ci typ pokoju (rodzaje pokojów znajdziesz na końcu tego tekstu).

2. Kup bilet (na razie nic nie opłacasz) i wypełnij formularz rejestracyjny. Dodaj dane wszystkich osób, które będą z Tobą w pokoju. 

Przykład 1: Wybierasz się na wyjazd z rodziną. Wybierasz pokój rodzinny 2+2. W formularzu podajesz swoje dane, kontakt do Ciebie, oraz imiona i wiek członków Twojej rodziny.

Przykład 2: Wybierasz się na wyjazd z koleżanką. Wybierasz pokój dwuosobowy. W formularzu podajesz swoje dane, kontakt do Ciebie oraz imię i nazwisko koleżanki.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz zgłosić dietę wegetariańską, chcesz, żeby dobrać Ci współlokatora - zgłoś to w formularzu.

3. Poczekaj na maila zwrotnego z dokładną kwotą do wpłaty. Dokładna wysokość wpłaty zależy od ilości osób oraz wieku dzieci.

4. Po otrzymaniu maila wpłać CAŁĄ kwotę jednym przelewem na konto:

Nowe Przymierze

PKO BP 32 1020 2401 0000 0902 0336 7190

z dopiskiem "WYJAZD". 

Masz czas na wpłatę do końca maja.

Jeśli nie jedziesz z rodziną tylko zrzucasz się na pokój z przyjacielem - rozliczacie się między sobą. Kwota za wyjazd musi być wpłacona przez osobę rejestrującą, w jednej wpłacie. Tytuł wpłaty jest bardzo istotny, inaczej możemy omyłkowo potraktować Twoją wpłatę jako darowiznę.

Poniżej szczegóły wyjazdu:

 

  • Gdzie?

Hotel Zagroń w Szczyrku. Hotel jest naprawdę fantastyczny, więc zanim przejdziesz do działu cen, rzuć okiem na standard - to powinno pomóc :)

https://www.zagronszczyrk.pl

  • Kiedy?

16-18 czerwca. Zaczynamy w piątek wieczorem, kończymy w niedzielę po obiedzie. Dokładny plan wyjazdu pojawi się tu w maju.

  • Co będziemy robić?

Co tylko uda nam się upchnąć w te dwa dni: będziemy uwielbiać Boga i szukać Jego obecności, chodzić na spacery, jeść, pływać w basenie (!), siedzieć w saunie (!), grać w piłkę, huśtać dzieci na placu zabaw, pić kawkę w kawiarni, słuchać wykładów (ale krótkich!), rozmawiać, grać w gry, itd...

  • Co z dziećmi?

W czasie głównych punktów programu organizujemy opiekę dla dzieci od 4 roku życia. Szczegóły pojawią się w maju.

  • Ile to wszystko kosztuje?

Zacznijmy od pozytywów: we wszystkich cenach jest wyżywienie i dostęp do strefy basenowo-saunowej, a także nasza opieka dla dzieci.

Jeśli jesteś osobą dorosłą, która wybiera sie bez dzieci, sprawa jest prosta.

OPCJA A:  Pokój 2-osobowy: 960 zł.

Jeśli wybierasz się z dziećmi, sprawa jest skomplikowana. Masz do wyboru kilka opcji. 

Na początek dobra wiadomość: dzieci 0-3 śpiące z rodzicem lub w łóżku turystycznym i nie korzystające z wyżywienia mają CAŁKOWICIE BEZPŁATNY pobyt. Oznacza to, że NIE WLICZAMY ich do limitu miejsc ani do kosztów pokoju. Jesli zatem łącznie masz 3 dzieci, ale jedno z nich ma np. roczek, wówczas możesz wybrać pokój przeznaczony dla rodziny z dwójką dzieci.

Pokoje rodzinne:

OPCJA B:  Pokój 2 osobowy z dostawką dla dziecka: 1300 zł. Z dwiema dostawkami: 1640  zł.

OPCJA C: Pokój dla 2 rodziców + 1-3 dzieci: 1540 - 1900 zł (cena zależy od ilości i wieku dzieci/dziecka). Jedno dziecko śpi na rozkładanym fotelu. Liczba tych pokoi jest ograniczona.

OPCJA D: Pokój dla 2 rodziców + 3 lub więcej dzieci: 2010 - 2300 zł (cena zależy od ilości i wieku dzieci). 

Pokój rodzinny to w rzeczywistości 2 dwuosobowe pokoje połączone drzwiami. Są tam zatem łącznie 4 łożka oraz możliwość zrobienia dostawki do każdego z nich. 

  • Masz pytania/wątpliwości?

Możesz pisać na naszego maila (nowe.przymierze.gliwice@gmail.com) lub kontaktować się SMSem z nr 794 341 541.

bottom of page