top of page
11.png

AKTYWNOŚCI

Strzałka

Aktywności

SPĘDŹ Z NAMI CZAS

Znajdziesz tu wszystkie aktywności, które aktualnie tworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteś u nas jednorazowo, czy chcesz zostać na dłużej, czuj się zaproszony do udziału w każdej z nich.

szary.jpg

Aktywności

NIEDZIELNE

NABOŻEŃSTWO

Spotykamy się co tydzień w godzinach 11.00-13.00, aby uwielbiać Boga i inspirować się poprzez biblijne nauczania. Niezależnie od tego kim jesteś, skąd pochodzisz i jakie masz przekonania – zapraszamy Cię do udziału w nabożeństwie. Wierzymy, że doświadczysz tu tego, czego my – osobistego spotkania z Bogiem.

 

Możesz modlić się wspólnie z nami lub być obserwatorem. Możesz czuć się swobodnie – nie musisz stosować się do żadnej liturgii, nikt również nie będzie oczekiwał od Ciebie jakichś szczególnych zachowań. Po nabożeństwie zapraszamy na kawę i poczęstunek.

kontener.jpg
14.png

Aktywności

DZIECKO

Bardzo się cieszymy, że chcesz nas odwiedzić z dzieckiem. Wiemy, że to spore wyzwanie! Zadbaliśmy o to, żeby zarówno dzieci jak i rodzice czuli się u nas dobrze. Jeśli Twoje dziecko ma poniżej 3 lat, zapraszamy Was do Pokoju Maluszka. Jest to przystosowana dla małych dzieci sala zabaw, w której możesz śledzić przebieg nabożeństwa na ekranie. Dla starszych dzieci prowadzimy Szkółkę Niedzielną. Zajęcia przeznaczone są dla dwóch grup wiekowych: 4-6 lat oraz 7-12 lat. W obu grupach dzieci wykonują prace plastyczne, bawią się, tańczą, śpiewają, słuchają historii biblijnych dostosowanych do wieku oraz otrzymują zdrowy poczęstunek. Możesz zostawić dziecko pod opieką osób prowadzących zajęcia, bądź mu towarzyszyć.

szary.jpg

Aktywności

KURS ALPHA 

Kurs Alpha to jedna z najbardziej znanych chrześcijańskich inicjatyw na świecie. Składa się z 12 spotkań, których celem jest eksploracja tematów wiary. Każde ze spotkań ma formę interaktywnej sesji, na którą składa się poczęstunek, wykład oraz dyskusja w grupach. Na Alpha możesz zadać każde pytanie, podzielić się każdą opinią i wyrazić dowolną wątpliwość. Możesz również zrezygnować z Kursu w dowolnym momencie, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Ten kurs to zaproszenie do wspólnego odkrywania sensu życia. 
 

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z ewangelicznym chrześcijaństwem, Kurs Alpha jest doskonałą propozycją dla Ciebie. 
Startujemy już w lutym! Szczegóły w WYDARZENIACH.

kontener.jpg
image5.jpeg

Aktywności

KLUB DLA MAM

Jest taki czas, w którym możesz czuć się bardzo samotna, chociaż nigdy nie jesteś sama...
Tak, mowa o Tobie, młoda mamo :).

 

Macierzyństwo to wspaniały czas, ale przebywanie na urlopie z dzieckiem często wyklucza mamy z życia towarzyskiego. W odpowiedzi na ten problem powołaliśmy do życia Klub dla Mam.

Klub spotyka się w piątki o 11.00 w naszym kościele. Dysponujemy salą przystosowaną specjalnie dla dzieci od 0 do 3 lat. Chcesz wpaść? Napisz do nas przez formularz kontaktowy.

W czasie spotkań Klubu napijesz się kawy i odpoczniesz, nawiążesz relacje z innymi kobietami, a Twój dzidziuś pobawi się (lub pomarudzi) w przyjaznej przestrzeni.

szary.jpg
yoka_20200815223323-01_edited.jpg

Aktywności

GRUPY DOMOWE

Wierzymy, że w kościele kluczowe są relacje. Dotyczy to zarówno relacji z Bogiem, jak i z ludźmi. Ponieważ jednak żyjemy w czasach, w których tempo życia jest zawrotne, często nasze przyjaźnie i znajomości ulegają osłabieniu. Nasze grupy domowe to miejsce, w którym każdy, kto ma na to ochotę, może budować swoje relacje z innymi wierzącymi w sposób systematyczny.

 

To również przestrzeń, w której można opowiedzieć o swoich zmartwieniach oraz nauczyć się praktycznego chodzenia za Bogiem. Grupa domowa to nic innego niż grupa znajomych, która spotyka się regularnie, żeby ze sobą rozmawiać, modlić się, rozważać Biblię, czy po prostu spędzać przyjemnie czas w inny sposób. 
Prowadzimy również grupy dla małżeństw.

kontener.jpg
_42A8606-tomgphoto.jpg

Aktywności

KURS MAŁŻEŃSKI
ALPHA

Satysfakcjonujące małżeństwo nie zdarza się przypadkowo, podobnie jak...jego rozpad. Dlatego zapraszamy Was, by zainwestować i wzmocnić Waszą relację.

 

Kurs małżeński Alpha stworzono w oparciu o uniwersalne zasady, przydatne dla wszystkich par niezależnie od osobistych przekonań. Składa się z 7 wieczorów, podczas których w ciepłej atmosferze każda para znajdzie czas, by bliżej przyjrzeć się swojej relacji. Na każdą sesję składa się kolacja oraz wykład. Wszystkie kwestie będziecie omawiać tylko we dwoje. Nie musicie dzielić się Waszą prywatnością z innymi.

 

Kurs Małżeński Alpha odbywa się u nas cyklicznie. Damy znać w zakładce WYDARZENIA, kiedy kolejna edycja się rozpocznie. ​

2.png

Wydarzenia

ZAPISZ DATĘ

Interesuje Cię więcej aktywności? Zajrzyj do naszych wydarzeń.

bottom of page