11.png

AKTYWNOŚCI

 

Aktywności

SPĘDŹ Z NAMI CZAS

Znajdziesz tu wszystkie aktywności, które aktualnie tworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteś u nas jednorazowo, czy chcesz zostać na dłużej, czuj się zaproszony do udziału w każdej z nich.

Aktywności

NIEDZIELNE

NABOŻEŃSTWO

Spotykamy się co tydzień w godzinach 11.00-13.00, aby uwielbiać Boga i inspirować się poprzez biblijne nauczania. Niezależnie od tego kim jesteś, skąd pochodzisz i jakie masz przekonania – zapraszamy Cię do udziału w nabożeństwie. Być może doświadczysz tu tego, czego my – osobistego spotkania z Bogiem.

 

Możesz modlić się wspólnie z nami lub być obserwatorem. Możesz czuć się swobodnie – nie musisz stosować się do żadnej liturgii, nikt również nie będzie oczekiwał od Ciebie jakichś szczególnych zachowań. Po nabożeństwie zapraszamy na kawę i poczęstunek.

14.png

Aktywności

DZIECKO

Bardzo się cieszymy, że chcesz nas odwiedzić z dzieckiem. Wiemy, że to spore wyzwanie! Zadbaliśmy o to, żeby zarówno dzieci jak i rodzice czuli się u nas dobrze. Jeśli Twoje dziecko ma poniżej 3 lat, zapraszamy Was do Pokoju Maluszka. Jest to przystosowana dla małych dzieci sala zabaw, w której możesz śledzić przebieg nabożeństwa na ekranie. Dla starszych dzieci prowadzimy Szkółkę Niedzielną. Zajęcia przeznaczone są dla dwóch grup wiekowych: 3-5 lat oraz 6-12 lat. W obu grupach dzieci wykonują prace plastyczne, bawią się, tańczą, śpiewają, słuchają historii biblijnych dostosowanych do wieku oraz otrzymują zdrowy poczęstunek. Uwaga! Grupa starsza zaczyna swoje zajęcia później, pierwsze 20 minut spędza na nabożeństwie. Możesz zostawić dziecko pod opieką osób prowadzących zajęcia, bądź mu towarzyszyć.

Aktywności

KURS ALPHA 

Kurs Alpha to jedna z najbardziej znanych chrześcijańskich inicjatyw na świecie. Składa się z 15 spotkań, których celem jest eksploracja tematów wiary. Każde ze spotkań ma formę interaktywnej sesji, na którą składa się poczęstunek, wykład oraz dyskusja w grupach. Na Alpha możesz zadać każde pytanie, podzielić się każdą opinią i wyrazić dowolną wątpliwość. Możesz również zrezygnować z Kursu w dowolnym momencie, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Ten kurs to zaproszenie do wspólnego odkrywania sensu życia. 
 

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z ewangelicznym chrześcijaństwem, Kurs Alpha jest doskonałą propozycją dla Ciebie. 
W dobie pandemii proponujemy Kurs Alpha w wersji online. Jeśli jesteś zainteresowany - odezwij się do nas!

Aktywności

TEMATY TABU

Masz wiele pytań na tematy intymne, ale boisz się je zadać? Czujesz się jakbyś był/a jedyną osobą, której życie chrześcijańskie wymaga poprawek? Masz wrażenie, że otaczają Cię sami idealni ludzie, którzy nie mają problemów? Jeśli tak, zapraszamy na cykl spotkań o tematach tabu w kościele. Będziemy rozmawiać o związkach, seksie, wychowaniu dzieci, trudnych decyzjach i wielu innych. Podczas tych spotkań chcemy pokazać życie z Bogiem takie, jakie jest naprawdę. Nikt z nas nie jest idealny. Wierzymy, że dzieląc się naszymi wątpliwościami i pytaniami, możemy się wzajemnie wspierać i inspirować. Spotkania odbywają się raz na miesiąc i składają się z dyskusji oraz poczęstunku w swobodnej atmosferze. 

UWAGA: Pandemia zmusiła nas do tymczasowego zawieszenia spotkań Tabu. Gdy sytuacja się zmieni,
na pewno o tym poinformujemy!

yoka_20200815223323-01_edited.jpg

Aktywności

GRUPY DOMOWE

Wierzymy, że w kościele kluczowe są relacje. Dotyczy to zarówno relacji z Bogiem, jak i z ludźmi. Ponieważ jednak żyjemy w czasach, w których tempo życia jest zawrotne, często nasze przyjaźnie i znajomości ulegają osłabieniu. Nasze grupy domowe to miejsce, w którym każdy, kto ma na to ochotę, może budować swoje relacje z innymi wierzącymi w sposób systematyczny.

 

To również przestrzeń, w której można opowiedzieć o swoich zmartwieniach oraz nauczyć się praktycznego chodzenia za Bogiem. Grupa domowa to nic innego niż grupa znajomych, która spotyka się regularnie, żeby ze sobą rozmawiać, modlić się, rozważać Biblię, czy po prostu spędzać przyjemnie czas w inny sposób. 

Aktywności

GRY PLANSZOWE

Żadnych wykładów. Żadnych dyskusji. Tylko gry! Mamy spory wybór nowoczesnych gier planszowych, zarówno dla początkujących jak i dla planszówkowych weteranów.

 

Na miejscu zawsze znajdziesz dobrą kawę i towarzyszy do grania. Nie przejmuj się, jeśli to Twoje początki z planszówkami: nasz instruktor pomoże Ci w wyborze dowolnej gry a także wytłumaczy jej zasady. Możesz przyjść sam, z rodziną lub ze znajomymi.

UWAGA: Pandemia zmusiła nas do tymczasowego zawieszenia spotkań z grami. Gdy sytuacja się zmieni,
na pewno o tym poinformujemy! 

2.png

Wydarzenia

ZAPISZ DATĘ

Interesuje Cię więcej aktywności? Zajrzyj do naszych wydarzeń.